ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ, БРІВ ТА БОРОДИ МЕТОДОМ FUE
(БЕЗШОВНА, БЕЗРУБЦЕВА ТА БЕЗБОЛІСНА ТЕХНОЛОГІЯ)

Київ
+380 67 463 7676

Трансплантація волосся

Пересадка волосся у клініці RubenHair – проста амбулаторна процедура, не операція. У середньому, вона займає від 3 до 10 годин в залежності від стану шкіри голови, донорської зони та багатьох інших факторів.

В нашій клініці пересадка волосся проводиться за методом FUE-пересадка волосся методом фолікулярної екстракції (FUE —follicular unit extraction) без лінійного шраму, як при «strip-методі».

Для пересадки волосся використовується власне волосся пацієнта з донорської зони (зона, де волосся не схильне до процесу випадіння). У деяких випадках можлива пересадка волосся з інших частин тіла: спини, грудей тощо.

Що ж такого «особливого» в цій процедурі?

 Найголовніше  процедура не залишає видимих шрамів.

 Важливо — відсутність болю як під час (завдяки місцевій анестезії), так і після процедури.

 Менша кількість ускладнень після пересадки  ранки менш ніж 0.8-0.9мм,немає натягу і за розмірами ранка менша глибиною, ніж посічена для клаптярана, а отже можливість травмування нервів, виникнення кровотечі та інфікування – мінімальна. За такою ж технологією відбувається пересадка брів і бороди.

 Більш комфортний після процедурний період, ніж при «strip» методі: немає відчуття натягнутості скальпа, не потрібно знімати шви і багато інших переваг.

 Можливість повторної процедури хоч на наступний день. Також можнарозділити велику процедуру на безліч маленьких.

 Процедура пересадки волосся проходить у комфортних для пацієнта умовах.Ви можете спокійно дивитися телевізор або слухати музику, сидячи в зручному кріслі.

Завдяки високому професіоналізму наших фахівців пересаджене волосся неможливо відрізнити від рідного волосся. Ми підбираємо волосся по товщині, розподіляємо густоту і вибираємо природний напрямок росту волосся, в результаті вони виглядають абсолютно природно та доглянуто, тому не варто побоюватися неправильного ставлення інших людей до такого методу лікування – ніхто не здогадається, що ви колись проходили процедуру пересадки волосся. Наша унікальна методика пересадки волосся дозволяє Вам вже найближчим часом повернутися до колишнього способу життя: займатися спортом, відправитися у відпустку, користуватися будь-якими засобами для волосся, не побоюючись завдати їм шкоди.

Наша клініка дає письмову гарантію на 100% приживлення волосся