ПЕРЕСАДКА ВОЛОССЯ, БРІВ ТА БОРОДИ МЕТОДОМ FUE
(БЕЗШОВНА, БЕЗРУБЦЕВА ТА БЕЗБОЛІСНА ТЕХНОЛОГІЯ)

Київ
+380 67 463 7676

Про нас

Ми є частиною великої і дружної сім’ї клінік і центрів “RUBENHAIR”, розташованих по всьому світу (США, Латвія, Казахстан, Україна). За більш ніж 20 років роботи фахівцями наших центрів було зроблено величезну кількість процедур з пересадки волосся, накопичений досвід в лікуванні захворювань волосся, а також різних типів облисіння. Весь медичний персонал нашої клініки пройшов навчання у ведучого трансплантолога США – доктора медицини Рубена Богина та постійно підвищує свою кваліфікацію під його керівництвом.

В області пересадки волосся ми є одним з лідерів, використовуючи унікальну методику безшовної пересадки волосся методом фолікулярної екстракції (FUE) – безрубцева та безшовна технологія.

Спеціалізація нашого центру “RUBENHAIR” – відновлення та лікування волосся. Наш центр є одним з лідерів у сфері пересадки волосся, брів, вусів і бороди. Так само ми займаємося лікуванням волосся та шкіри голови із застосуванням як традиційних, так і новітніх методик. У нас Ви можете записатися на прийом до лікаря-трихолога, отримати консультацію спеціаліста з трансплантації волосся.

Наші фахівці нададуть Вам 100%:

 Абсолютно природний вигляд пересадженого волосся

 Мінімальний реабілітаційний період

 Надійність та безпеку

 Безболісність

 Комфорт і доступну ціну

 Гарантію результатуRUBENHAIR – НЕПОМІТНА КОРЕКЦІЯ ПОМІТНИХ ПРОБЛЕМ!